ed’i escola d’idiomes es va obrir l’estiu del 2000. Tenim una llarga trajectòria en l’ensenyament d’idiomes i ens mou la passió per l’aprenentatge de les llengües.

Grups reduïts (de 3 a 8 alumnes) i diferenciats segons edats i nivells, les classes poden ser presencials, telemàtiques o una combinació de les dues opcions l’anomenat: blended learning. També fem classees particulars presencials i telemàtiques

Fem classes per a empreses subbencionades per l’estat que en molts casos soposen un cost molt baix o gratuït per l’empresa mitjançant les bonificacions en la cotització de la seguretat social.

L’escola es caracteritza per un equip de professors que provenen de diferents països i que aporten multiculturalitat al nostre projecte educatiu. El treball d’equip és molt enriquidor i creatiu a nivell docent, sempre he pensat que era una característica important de la nostra escola. Som centre examinador de Cambridge.